Piękne mieszkanie w Tatrach

Chociaż Tatry w głównej mierze będą nam się kojarzyły z Zakopanem, to jednak w tym miejscu mowa będzie o nieco innej miejscowości. Chodzi mianowicie o Nowe Bystre – Słodyczki. Miejscowość malownicza, cicha, zapewniająca spokój i relaks.

To wystarczający powód ku temu, aby zainteresować się propozycją firmy Primonieruchomości związaną z kupnem bardzo ciekawego mieszkania. Tak naprawdę to należy mówić nie tyle o mieszkaniu, co bardziej o pewnym apartamencie. Poziom wykończenia i wyposażenia bowiem powodują, że mamy do czynienia z czymś spektakularnym.

Mieszkanie posiada metraż 74 metrów kwadratowych i jak najbardziej oddaje ducha tutejszych gór. Jest w pełni urządzone w stylu góralskim. Można zatem mówić o specyficznym klimacie, z którym mamy tutaj do czynienia. Poza podstawowym metrażem, należy również wspomnieć o dodatkowym pomieszczeniu znajdującym się w przyziemiu budynku. Nie można nie wskazać także na garaż, który niewątpliwie jest bardzo ważnym elementem, na który zwracają uwagę osoby chcące nabyć daną nieruchomość. Na parterze mamy salon, aneks kuchenny, w salonie mamy kominek, jest sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mamy również piętro, a na nim łazienka, sypialnia, aneks kuchenny oraz garderoba. W tym apartamencie możemy spędzić swój urlop, możemy go wynająć na określony czas, ale równocześnie też znajduje się on w ofercie sprzedażowej w dosyć atrakcyjnej cenie. Jeśli zdecydowalibyśmy się na tę drugą opcję, to możemy liczyć na wydatną pomoc we wszelkich formalnościach ze strony podmiotu zajmującego się na tym terenie nieruchomościami.

Chodzi mianowicie o firmę Primonieruchomości. Nie sposób nie wskazać także na stronę internetową znajdującą się pod adresem http://www.nieruchomoscizakopane.pl/blog/2017/12/06/przeglad-ofert-z-rynku-wtornego-iii/, gdzie można zapoznać się z bardzo wieloma ciekawymi szczegółami na temat tego obiektu jak również na temat innych nieruchomości w Tatrach. Na pewno jest to oferta, wobec której będziemy przechodzić w sposób obojętny.