Zapewne wiemy o tym, że w dzisiejszych czasach sposobów na zarabianie pieniędzy jest wiele.

Nawet, jeśli pracujemy na etacie to warto zapewnić sobie jeszcze jakieś dodatkowe źródło dochodu. Znakomitym pomysłem na to mogą być zakłady bukmacherskie. Zanim, jednak podejmiemy o tym decyzję trzeba zastanowić się czy na pewno mamy na to pieniądze – nie da się ukryć, że w tym wypadku jest potrzebna jakaś inwestycja, bo przecież za coś musimy grać. Niezwykle ważne jest to, aby korzystać z usług tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów. Jednym z nich w naszym kraju jest Betclick.

Zwrot pieniędzy za kupon

Jak się okazuje to właśnie u tego bukmachera możemy tak naprawdę za nic otrzymać najwyższy na rynku cashback praktycznie za darmo. Jest tylko jeden warunek – podczas rejestracji trzeba wpisać specjalny kod promocyjny i to w zasadzie tyle, bo taki bonus będzie już przypisany do naszego konta. Taki cashback jest niezwykle przydatny, gdyż jeśli postawimy nasz pierwszy zakład do 550 zł to nawet w razie porażki nie stracimy tych pieniędzy, a wrócą one na nasze konto. W praktyce niestety nie wszystko jest takie proste. Jak dokładnie skorzystać z bonusu? Oczywiście pierwszym krokiem jest wpłacenie tych pieniędzy na konto u bukmachera. Jeśli już to zrobimy to czas na wysłanie pierwszego kuponu.
Promocja w Betclick

Jaki kurs kuponu?

Tutaj jednak musimy pamiętać, że jego minimalny kurs musi wynosić 1.14. W przeciwnym razie niestety bonus będzie nieważny. Gdyby nasz kupon okazał się przegrany to bukmacher zwróci nam pieniądze na konto bonusowe, ale nie będzie to taka sama kwota, bo niestety odliczony zostanie od niej podatek w wysokości 12%. Jeśli zatem chcemy, aby na nasze konto wróciło obiecane 550 zł w przypadku porażki to musimy zagrać dokładnie za 625 zł. Wtedy po odliczeniu podatku otrzymamy na nasze konto 550 zł. Więcej na temat tej promocji możemy przeczytać tutaj: betclic kod promocyjny. Na sam koniec warto wspomnieć jeszcze o tym, że jeśli chcemy wypłacić te środki to trzeba nimi obrócić ośmiokrotnie.