Wakacje to bardzo dobry czas żeby wyjechać w jakieś ciekawe miejsce i wreszcie odpocząć. Czy ciągle musimy jechać nad morze? Jest tłok, woda zimna i nie za czysta, a zatem czy nie lepiej będzie pojechać w góry? Jeśli mówimy o górach to oczywiście pierwsze, co nam przychodzi na myśl to Zakopane. Dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że to najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce w Polsce. Każdy, kto pojedzie do Zakopanego jest tym miejscem zachwycony i w naszym przypadku nie będzie inaczej.

Jeśli chcemy mieć ciekawe miejsce noclegowe to warto będzie wynająć domek drewniany, ale nie taki zwykły. To musi być domek luksusowy, jeśli to jeszcze jest komuś mało to powinien zainteresować się domkiem VIP. Z nazwy już widzimy, że to będzie domek dla kogoś, kto ma bardzo duże wymagania. Mamy tutaj trzy sypialnie, które są w niesamowity sposób urządzone. Dla wszystkich gości dostępne jest aneks kuchenny, w którym znajdziemy między innymi czajnik elektryczny, lodówkę, płytę grzejną i podstawowe naczynia i sztućce. To wystarczy żeby można było miło spędzić nas czas podczas wakacji. Koło domku mamy dwa miejsca parkingowe, ale nie to jest najlepsze. Najciekawsza jest lokalizacja, bo te domki są w samym centrum, czyli wszędzie będziemy mieć blisko.

Co można zwiedzić?

Oczywiście numerem jeden na liście są Krupówki. To miejsce gdzie będzie można bardzo miło spędzić czas. Można będzie posiedzieć w restauracji albo można będzie pochodzić i poczuć ten wyjątkowy klimat. Kolejny waży punkt na mapie każdego turysty to oczywiście Gubałówka. Można na nią w okresie letnim wejść, ale o wiele łatwiej będzie wjechać kolejką. Wszystko zależne jest od naszych możliwości i czasu, jaki mamy przeznaczony na przebywanie w pięknych, polskich górach. Dobrze wybrane miejsce plus super nocleg to coś, czego wszyscy będą nam zazdrościć. Jedno mamy pewne, że takie wakacje pozostaną w naszej pamięci na bardzo długie lata.
Takie wyjątkowe noclegi przygotowane dla bardzo wymagających klientów można będzie znaleźć na stronie – domki Zakopane.