Nurkowanie może nam się kojarzyć z jakimiś egzotycznymi krajami i egzotycznymi wodami, ale de facto nie jest to żadną regułą. Proszę sobie wyobrazić, że wspaniałe miejsce do nurkowania, ba fascynujące miejsce do nurkowania znajduje się kilka godzin jazdy od naszego kraju.

Mowa jest o Budapeszcie, który zasadniczo nie jest kojarzony z nurkowaniem. Kopalnia Kobanya, jaskinia Molnar Janos to miejsca, w których można doświadczyć fantastycznych wrażeń. BestDivers to podmiot, który oferuje wspaniałą wycieczkę do tamtego miejsca i możliwość nurkowania w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Warto przed wyjazdem nastawić się na posiadanie podwójnego zestawu butli i chociaż nie jest to konieczne, to jednakże jak najbardziej wskazane. W jaskini Kobanya Mine woda nie przekracza bowiem 12 stopni, a więc jest stosunkowo chłodna. W jaskiniach mamy do czynienia z wieloma kieszeniami powietrznymi, co pozwala nam się wynurzyć w dowolnym momencie na powierzchnię. Warto dodać, że w jaskini Molnar Janos wolno nurkować tylko i wyłącznie z opiekunem. W cenie oferty, która jest oferowana przez BestDivers mamy zapewnione takie składniki jak zakwaterowanie ze śniadaniami, nurkowanie, ładowanie butli z powietrzem, wstęp na teren kopalni, opiekę lokalnego przewodnika oraz instruktora BestDivers, pamiątkę z wyprawy oraz dodatkowo również zwiedzanie Budapesztu.

Cena wyprawy jest bardzo atrakcyjna, ale chcemy zwrócić uwagę nie tylko na to. Przede wszystkim bowiem musimy mówić o tym, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych miejsc do nurkowania, mamy do czynienia z jednym z najpiękniejszych miejsc, w których możemy zobaczyć coś niezwykłego, czego na pewno nie uraczymy w żadnych innych zbiornikach. Aby się o tym przekonać, trzeba tam pojechać, ale warto także zajrzeć na stronę internetową http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-budapeszt-kobanya-mine-molnar-janos/, na której mamy umieszczone wszelkie istotne szczegóły owej niezwykłej oferty związanej z nurkowaniem w tych ciekawych wodach.