Udzielanie pomocy doradcy finansowego, do którego się zgłosimy jest bezpłatne. Jak to możliwe? Jeśli zdecydujemy się na kredyt hipoteczny i zostanie on uruchomiony to wtedy doradca finansowy otrzymuje pieniądze od banku.

To bardzo dobre rozwiązanie, że dopiero, kiedy wpłyną pieniądze na nasze konto to doradca ma swoją prowizję. To dla niego jest motywacją do pomocy nam na każdym etapie. Wtedy wiemy, że zrobi wszystko żeby nam pomagać i będzie starał się nam znaleźć dokładnie taką ofertę, jaka jest w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania oraz wymagania. To nie jedyna zaleta, z jakiej możemy skorzystać współpracując z doradcą finansowym.

Można również zyskać na tym, że taka osoba w możliwość wyliczenia trzydziestu ofert pochodzących od wszystkich znanych nam banków w Polsce. Może nie wszystkie musimy znać, ale skoro dają nam pieniądze to na pewno warto będzie się zastanowić nad taką ofertą. Dla nas najważniejsze są warunki, jakie bank stawia oraz na koszty, jakie trzeba będzie ponieść. Im mamy mniej warunków i mniejsze koszty tym bardziej będziemy zadowoleni z współpracy z bankiem.

Wybieramy kredyt hipoteczny dla siebie
Wszystko zaczyna się od liczenia pieniędzy, jakie zarabiamy. Od tego zacznie się nasza wizyta. Wtedy wiadomo czy otrzymamy sto, dwieście, a może milion złotych kredytu hipotecznego. Doradca finansowy wie jak zrobić takie wyliczenia i wie jak w nich uwzględnić nasze wydatki na czynsz, jedzenie czy energię elektryczną. Im więcej się zarabia tym więcej można otrzymać pieniędzy z kredytu hipotecznego. Mało zarabiający bardzo często odchodzą bez niczego, dlatego trzeba przynieść zaświadczenia o zarobkach i wydatkach i będzie można to bardzo szybko sprawdzić. Przekonamy się, do której grupy należymy i czy cokolwiek otrzymamy od jednego z banków. Na stronie internetowej kredyt hipoteczny Kraków zobacz ofertę znajdziemy doradcę, który nam bardzo szybko te wszystkie wyliczenia zrobi. Właściwie od razu będziemy wiedzieć czy otrzymamy pieniądze czy jednak nie.