Ciesz się niezapomnianymi dniami w sercu Zakopanego w jednym z apartamentów wakacyjnych do wynajęcia.

Oferują one wszystko, czego dusza zapragnie, przytulne sypialnie umeblowane w stylu góralskim, i szeroki zakres nowoczesnych udogodnień, takich jak kominki, baseny, jacuzzi, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki, aby pobyt w górach był komfortowy i przyjemny. Wiele domków i apartamentów do wynajęcia na urlop zlokalizowanych jest w pobliżu Krupówek, kilka minut od ciekawych atrakcji turystycznych, ale możemy wybrać takie, które znajdują się na uboczu, w spokojniejszej okolicy, jeśli pragniemy ciszy i odpoczynku. Z takich miejsc zakwaterowania łatwo w kilka minut dotrzemy do sklepów, restauracji czy szlaków turystycznych.

Apartamenty wakacyjne są urządzone w stylu góralskim lub nowoczesnym i posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, co ułatwi nam organizowanie wspólnych posiłków oraz pomoże oszczędzić nieco gotówki na stołowaniu się w restauracjach.

W domkach i apartamentach można pomieścić wygodnie nawet osiem osób w oddzielnych sypialniach z łazienkami. Taki rodzaj zakwaterowania to duży komfort i prywatność, oraz sporo miejsca dla całej rodziny czy grupy przyjaciół podróżujących wspólnie. Wiele takich miejsc noclegowych posiada takie udogodnienia, jak duże tarasy, kominek, jacuzzi, ogród z grillem, czy nawet basen, więc atrakcji podczas urlopu nam nie zabraknie. Wszyscy znamy bogactwo przysmaków górskich, jak ser owczy, wędliny, czy smakołyki kuchni regionalnej, a najlepszym sposobem na pozbycie się dodatkowych kalorii jest aktywność. Na szlakach wybierz rower górski, aby w ciekawy i sportowy sposób odkrywać szczyty i polany. Warto również zdecydować się na Zakopane apartamenty, jeśli podróżujemy całą rodziną lub w większej grupie znajomych. Taka opcja zakwaterowania daje nam dużo swobody oraz prywatności, ponieważ wypoczywamy we własnym gronie, bez żadnych osób postronnych w pobliżu, mamy do dyspozycji wyposażoną kuchnię, oddzielne sypialnie, taras, a czasem nawet kominek, ogród czy basen.