Producent Austrotherm jest jedną z wiodących firm w tej kategorii na rynku, który oferuje różne rodzaje styropianu. Jego oferta jest bardzo atrakcyjna i daje do dyspozycji klientom szeroki wybór produktów w różnych cenach, dopasowanych do potrzeb klienta.

Najwyższa jakość usług i wieloletnie doświadczenie

Producent Austrotherm oferuje nieprzerwanie swoje produkty na Polskim rynku od 1953 roku, co daje mu znaczną przewagę nad konkurencją. Jest to firma z wielkimi tradycjami, która nieprzerwanie oferuje swoje produkty po dzień dzisiejszy, dostarczając klientom najwyższą jakość. Przez wiele lat działalności na rynku, marka doskonaliła swoje technologie, oferując to coraz lepsze produkty. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów są liczne nagrody, certyfikaty a także pozostałe uznania, które marka zgromadziła przez lata pracy na swoim koncie.

Największym atutem styropianów marki Austrotherm jest stosowanie w procesie produkcyjnym czystego materiału. Oznacza to, że skład jest naturalny i nigdy nie pozostawia wątpliwości w kwestiach jakości. Czysty materiał to także pewność tego, że producent nie oszczędza na surowcu, nie korzysta też z żadnych wypełniaczy i dodatkowo nie łączy produktu z innymi tworzywami. Dzięki temu możemy być pewni tego, że produkt jest w pełni jakościowy. Warto wziąć ten fakt pod uwagę, ponieważ jak wiadomo, styropian przy łączeniu bardzo traci na wartości. Natomiast Austrotherm mając czysty skład, zapewnia nam najwyższej jakości styropian, którego jakość jest oczywista i naturalna.

Szeroki zakres oferty styropianów

Marka Austrotherm to także różne rodzaje styropianu, które wytwarzane są przez producenta. Szeroki katalog pozwoli znaleźć nam produkty o różnych parametrach, które cechują się skutecznością podczas izolacji na różnych poziomach.

Jeśli poszukujemy produktów właśnie tego producenta, wszystkie znajdziemy pod adresem https://styro24.pl/austrotherm-m-1/ gdzie znajdują się wszystkie produkty pochodzące właśnie od tej marki!