Coraz większa wiedza ludzi w zakresie bakterii i drobnoustrojów oraz wybuch pandemii na świecie wymusiły szereg zmian w zakresie higieny w miejscach publicznych i nie tylko. Bezdotykowe dozowniki automatyczne na mydło lub płyny do dezynfekcji to urządzenia, które cieszą się obecnie wielką popularnością. Zamontowane w nich fotokomórki reagują na ruch i pozwalają na dozowanie środków czystości bez potrzeby dotykania przycisków czy panelu na dozowniku. Dzięki temu użytkownicy urządzeń mogą cieszyć się pełnym komfortem psychicznym, wynikającym z braku kontaktu z powierzchniami dotykanymi przez dziesiątki innych osób. Gwarancja bezpieczeństwa, unikanie kontaktu z bakteriami przenoszonymi na rękach i możliwość częstego dezynfekowania dłoni to od jakiegoś czasu standard znajdujący się na liście pozycji obowiązkowych w marketach, mniejszych sklepach, restauracjach i hotelach. Również w toaletach publicznych dozowniki na mydło oraz suszarki, które do absolutnego minimum ograniczają dotyk wszelkich powierzchni, stały się już oczekiwaną przez ludzi normą.

Bezdotykowe dozowniki na mydło i płyny dezynfekujące

Różne modele do wyboru

W sklepie Sanjo oferujemy różne modele dozowników, które różnią się pojemnością, kształtem i przeznaczeniem. Montowane w miejscach o określonym stylu mogą stać się zupełnie nieinwazyjne, jeśli dopasujemy ich wzór do reszty elementów w pomieszczeniu. Designerskie modele stają się nawet często dodatkową ozdobą wnętrz. W przeciwieństwie do małych sklepów i kameralnych kawiarni, w w marketach i hotelach bardzo dobrze sprawdzą się dozowniki bezdotykowe o pojemności większej niż standardowe 300 mililitrów. W naszym sklepie oferujemy większe dozowniki o pojemności pomiędzy 800 mililitrów a nawet 1 litrem, które nadają się do dozowania płynów i żeli dezynfekujących, mydeł w płynie albo pianie.

Trwałość i gwarancja jakości

Wszystkie urządzenia wykonane są z bardzo trwałego tworzywa ABS, a starannie zaprojektowane aplikatory sprawiają, że mydło i płyny nie kapią. W niektórych modelach znajdują się okienka do kontrolowania poziomu mydła czy diody informujące o niskim poziomie baterii. W zależności od potrzeb klienta możliwy jest wybór pomiędzy dozownikami przykręcanymi do ściany albo stojącymi, które są zabezpieczone gumowymi stopkami, aby unieruchomić dozownik w jednym miejscu i uniknąć porysowania powierzchni, na której stoi. Każdy produkt zaopatrzony jest w dokładną instrukcję montażu oraz kartę gwarancyjną producenta, na mocy której urządzenie może zostać wymienione, jeśli zepsuje się przed upływem dwóch lat.