Colostrum Active to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku, choć zdołał już podbić wiele serc, stając się jednocześnie synonimem końskiego zdrowia i niezachwianego dobrego samopoczucia. Ten wyjątkowy suplement stanowi świetne uzupełnienie zdrowej, zbilansowanej diety żywieniowej i dostarcza organizmowi ogromne ilości wszystkich cennych składników odżywczych. Powstaje na bazie młodziwa bydlęcego, uchodzącego za niezwykle silną mieszankę aminokwasów, białek, minerałów i witamin. Colostrum Active dostępne jest w kilku wariantach. Na jaki się zdecydować?

Colostrum Active w kapsułkach

Colostrum Active w kapsułkach to bez wątpienia bardzo wygodna forma przyjmowania młodziwa. Kapsułki odznaczają się opływowym kształtem i nie są za duże. Ich przyjmowanie nie sprawia właściwie żadnego problemu. W opakowaniach liczących sobie 120 kapsułek znajduje się zestaw na pełną miesięczną kurację. Zalecaną dawką są cztery kapsułki dziennie w porcjach spożywanych dwa razy dziennie. Kapsułki należy popić solidną porcją letniej wody. W przypadku małych dzieci dzienne zapotrzebowanie to dwie kapsułki. Najlepszym sposobem będzie spożywanie jednej kapsułki rano i drugiej wieczorem.

Colostrum Active w proszku

Przyjmowanie jakichkolwiek kapsułek dla wielu osób jest równoznaczne z katorgą i pewnego rodzaju dyskomfortem. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem będzie Colostrum Active w wersji sproszkowanej. W ofercie colostrumactive.pl znajduje się opakowanie liczące sobie 210 g. Zaleca się dziennie przyjmować dwie porcje proszku po 3,5 g. Warto pamiętać, że proszek może być przyjmowany bezpośrednio lub też dodawany do posiłku. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na specjalną ofertę dla osób aktywnych fizycznie w postaci Liposome Colostrum Active. To wzmocniona mieszanka, która pozwoli sportowcom i osobom żyjącym aktywnie cieszyć się fantastyczną kondycją i zachwycającą witalnością. W tym przypadku również proszek należy przyjmować dwa razy dziennie, choć w zwiększonej ilości, gdyż jedna porcja wynosi 4 g.

Dlaczego warto sięgnąć po Colostrum Active?

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na colostrum w kapsułkach, czy w proszku, suplement diety w takiej formie jest gwarancją na znacznie lepszą kondycję całego organizmu. Jest to propozycja dla osób, które często zmagają się z infekcjami i dokuczliwymi przeziębieniami. Bez wątpienia to dobry wybór dla osób, które pracują ponad normę i dosyć często są narażone na efekty uboczne długotrwałego stresu. Colostrum Active to kompleksowa ochrona dla organizmu i pewność, że ten będzie otrzymywał regularne porcje zdrowia.