Wyjazdy i wyjazdy służbowe powinny wiązać się z dużymi przygotowaniami i dochodzeniem.

Chcesz uzyskać największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki i czasu. Te pomysły przyniosą ci korzyści.Podczas podróży zwiększ swoje bezpieczeństwo i spokój, nosząc pas na pieniądze. Ten element jest niezbędny, bez którego nie możesz się obejść podczas podróży i jest ledwo zauważalny podczas noszenia. Trzymaj portfel i paszport bezpiecznie w pasie na pieniądze, aby bez względu na to, co się stanie, nie zgubiły się.Podczas podróży ważne jest, aby zatrzymać się na ser, a także na wielkie zabytki. Co to znaczy: Idź na górę Rushmore, na pewno. Ale najpierw musisz zatrzymać się przy posągu Jolly Green Giant w Minnesocie i zrobić sobie zdjęcie. Musisz zobaczyć Pałac Kukurydziany w Mitchell, SD i Wall Drug. Te miejsca są kiczowate i właśnie dlatego są niezbędne. Ameryka jest zarówno miejscem wielkiej urody, jak i wielkiej głupoty, i obie powinny być celebrowane przez podróżnika.Jeśli podróżujesz za granicę, zawsze miej przy sobie lokalną walutę w różnych nominałach. Pakowanie dla egzotycznych lub tropikalnych miejsc

O wiele łatwiej jest zostać oszukanym przez taksówkarza lub sprzedawcę, jeśli najmniejszy rachunek w portfelu stanowi tygodniowy lub nawet miesięczny zysk.

Niewielkie drobne monety mogą być czasami trudne do zdobycia, więc trzymaj się monet, gdy je otrzymasz.Jeśli podróżujesz w nocy lub wczesnym rankiem, uzyskaj zgodę lekarza na zażycie pigułki nasennej po wejściu na pokład. Zjedz śniadanie, a następnie odpłyń do krainy snów, a będziesz spać wygodnie przez cały lot. Poczekaj, aż wylądujesz w powietrzu, aby zażyć pigułkę, na wypadek gdyby Twój lot był opóźniony lub musiał wrócić do bramki.Długa podróż może być świetną zabawą, ale zgubienie się nie jest. Przed rozpoczęciem podróży zatrzymaj się na lokalnym rynku i kup sobie przystępną mapę drogową. Chociaż urządzenie GPS jest świetne, mapa zawsze będzie dokładna i znacznie bezpieczniejsza na drodze. Zapewni to, że dotrzesz do celu w idealnym nastroju.Jednym z niezbędnych produktów, który sugeruję każdemu, kto zabierze na wycieczkę, są chusteczki dla niemowląt. Mogą być używane na wiele różnych sposobów i doskonale sprawdzają się w podróży. Możesz je kupić w małych opakowaniach, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w plecaku.Podróż do obcego kraju jest ekscytującym doświadczeniem, ale może być również ryzykowna, jeśli nie znasz jego praw i zwyczajów. W tym celu Departament Stanu Stanów Zjednoczonych stworzył stronę internetową (travel.state.gov), na której można znaleźć wiele informacji na temat kraju, do którego się podróżuje, w tym fakty dotyczące przestępczości, warunków zdrowotnych i popularnych wdzięki kobiece.Podczas podróży do kraju, w którym nie znasz języka i masz cukrzycę, ważne jest, aby nauczyć się kilku kluczowych zwrotów w języku kraju lub krajów, do których będziesz podróżować. Naucz się zwrotów „Potrzebuję cukru”, „Mam cukrzycę” i „Potrzebuję lekarza”.Jeśli podróżujesz służbowo, ale planujesz również zwiedzanie, weź ze sobą pamiętnik lub notes z kopertą, aby oddzielić wydatki. Ułatw sobie śledzenie działalności biznesowej, notując każdy wydatek, zamiast próbować pamiętać, które wydatki były pracą, a które zabawą. Koperta lub kieszeń w notesie to również dobry pomysł na przechowywanie paragonów.Te wskazówki dotyczą wszystkich wyjazdów. Korzystając z tej rady, podróż będzie o wiele przyjemniejsza.