Rynek turystyczny Zakopanego oraz jego okolic, rynek turystyczny całego Podhala jest bardzo rozległy, jest bardzo mocno rozbudowany. Mówiąc o wielu obiektach świadczących usługi na tym terenie, będziemy wskazywać na taki element, jakim jest konkurencja, a ta buduje na pewno wysoką jakość.

Mówiąc o usługodawcach z tego terenu, nie możemy nie wskazać także na taki element, na taki produkt, jakim jest Karta Tatrzańska. To jest specjalny program rabatowy, który uprawnia turystów do korzystania z różnego rodzaju zniżek w różnego rodzaju punktach usługowych na tym terenie. Na pewno także można mówić o bardzo dobrej reklamie dla wszystkich podmiotów, które w tym programie biorą udział. Tak naprawdę bowiem informacja o tych podmiotach znajduje się nie tylko na samej stronie internetowej poświęconej Karcie Tatrzańskiej, ale także na wielu folderach, na wielu różnych ulotkach, a tym samym informacja i istnieniu danego podmiotu dociera do znacznie większej ilości potencjalnych klientów.

Ta informacja znajduje się także w obiektach, które w tym programie biorą udział. To bardzo ważne, ponieważ owa reklama, która jest rozpowszechniona w różnych miejscach, daje naprawdę wymierne efekty. Karta Tatrzańska tym samym zyskała miano bardzo dobrego produktu, trafionego produktu, z którego korzyści czerpie bardzo wiele stron. Z jednej strony mamy turystów, którzy korzystają z różnych zniżek, ale mamy także wiele obiektów noclegowych oraz wiele obiektów, które świadczą określone usługi. To wszystko razem biorąc daje nam obraz produktu, który po prostu jest dobry.

Jednocześnie też musimy wskazać na stronę internetową, którą możemy znaleźć pod adresem https://www.kartatatrzanska.pl/obiekty-noclegowe/bialka-tatrzanska. Tam bowiem mamy umieszczonych znacznie więcej szczegółów, tam mamy umieszczoną kompleksową ilość informacji, które nas na pewno przekonają do owego programu rabatowego, jakim jest Karta Tatrzańska. Znacznie trudniej jest działać w takiej sytuacji na własną rękę, znacznie trudniej jest to czynić w regionie, gdzie program rabatowy święci sukcesy.