Ubranie dziecka na wiosnę to wyzwanie, z którym co roku mierzą się setki matek i ojców na całym świecie. Chłodny poranek, bardzo ciepłe popołudnie i chłodne wręcz mroźne wieczory. Nie ma znaczenia czy dziecko ma 6 miesięcy czy trzy latka. Musimy zadbać o komfort fizyczny i termiczny małego człowieka. Dlatego zawczasu warto przygotować się w odpowiednie ubranka dla dzieci. Niezwykle ważny w ubrankach dla dzieci jest materiał, z którego są wykonane. Nieważne czy wybierzesz spodnie chłopięce z niskim krokiem, body na długi rękaw dla niemowląt czy może w oko wpadnie ci bluza bomberka wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są uszyte z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny Oeko-Tex Standard 100. To mięciutka, dresowa dzianina o wspaniałym składzie. 95% bawełny zapewnia przewiewność a 5% dodatkowego elastanu dodaje naszym ubrankom lekkości i wygody!

Wiosna – pora na zmianę garderoby

Nowa pora roku zmuszą rodziców to szybkiego zainwestowania w garderobę swoich podopiecznych. Tempo wzrostu każdego dziecka jest różne. Kto nie słyszał historii swoich znajomych, których dzieciaki w miesiąc wyrastały z koszulek a kolorowe spodnie dla dzieci po trzech wyjściach nadawały się do oddania młodszemu rodzeństwu. Wiosna to niestety również moment, gdy przyroda budzi się do życia. Ta pora roku charakteryzuje się dużymi różnicami temperatur: chłodne poranki, ciepłe popołudnia i mroźne wieczory powodują, że ubranie dziecka w odpowiedni strój staje się po prostu wyzwaniem. Dlatego warto postawić na body na długi rękaw dla niemowląt, bowiem zapewni ono dziecku odpowiedni komfort termiczny. Do tego warto zaopatrzyć się w warstwę wierzchnią – tutaj świetnie odnajdzie się bluza bomberka, którą można ubrać, gdy wieje, a zdjąć, gdy zrobi się ciepło. Do zestawu świetnie pasować będą kolorowe spodnie dla dzieci, które dodatkowo będą korelować z pełną barw budzącą się do życia przyrodą.

Wybieraj polskie produkty!

Jeśli szukasz dobrej jakości odzieży dla milusińskich, zajrzyj do sklepu My Basic. Wszystkie oferowane tam ubranka dla dzieci pochodzą z Polski. Szyją je nasi najlepsi lokalni partnerzy i producenci! To gwarancja najwyższej jakości i staranności.


Zapoznaj się z ofertą sklepu mybasic.pl – polskie ubranka dla dzieci.