Jak wiadomo istnieje wiele salonów kosmetycznych, w których możemy wykonywać różnego rodzaju zabiegi upiększające dla naszego ciała.

Czasami, jednak nie wszystkie są takie oczywiste i działające w ten sam sposób. Konkretniej mowa tutaj o tym, że istnieje taki zabieg jak manicure japoński. Niektórzy może się zdziwią, ale jest to zabieg na paznokcie, bez zmiany ich wyglądu czy koloru. Zatem na czym on polega i po co go robić?

Wzmocnienie paznokci

Nie jest on w zasadzie w żaden sposób skomplikowany i wykonuje się go w celu wzmocnienia naszych paznokci oraz ich odświeżenia. Jak było już wspomniane nie używa się w nim lakierów, a więc nie zmienia się koloru paznokci, dlatego mogą z tego zabiegu korzystać również mężczyźni. Jest to dosyć niecodzienne, jednak jeśli się zastanowimy to często właśnie mężczyźni mają mocno zniszczoną płytkę paznokcia. Zanim jednak ktokolwiek z nas się zdecyduje na taki zabieg warto wiedzieć jakie są przeciwwskazania do jego wykonania. Przede wszystkim pierwszą sprawą jest to, że powinniśmy zastanowić się kiedy mieliśmy założone hybrydy, paznokcie żelowe lub akrylowe. Wszystko to mocno osłabia paznokcie, dlatego wtedy manicure japoński nie jest zalecany. Trzeba poczekać odpowiednią ilość czasu, aby płytki naszych paznokci się odpowiednio zregenerowały.

Manicure japoński – koszt

Jeśli tego nie zrobimy i poddamy się temu zabiegowi to stan naszych paznokci może się jeszcze bardziej pogorszyć. Bardzo podobnie jest wtedy, gdy nasze paznokcie przed zabiegiem są po prostu mocno zniszczone – najpierw muszą się zregenerować. Zapewne wiele osób zastanawia się ile kosztuje taki zabieg. Jego koszt wynosi 40 zł. Jeśli chcemy wykonać go w tej cenie musimy wybrać się do kliniki pod tym linkiem: http://klinika-urody.pl/oferta/pielegnacja-dloni-stop-i-paznokci/manicure/manicure-japonski. Jest to gwarancja najwyższego poziomu wykonania.