Catering dietetyczny to opcja ciesząca się coraz większą popularnością wśród osób aktywnych zawodowo, które ze względu na brak czasu nie mogą pozwolić sobie na gotowanie we własnym zakresie lub też opracowywanie dostosowanej do własnych potrzeb diety. Takich ludzi nie brakuje w stolicy Polski, dlatego w Warszawie i okolicach funkcjonuje sporo firm zapewniających klientom catering pudełkowy. Na które z nich warto zwrócić uwagę? Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi.

FitApetit

To jedna z firm, która od początku swojego istnienia wypracowała sobie świetną reputację i zaufanie klientów. W ofercie firmy znajdują się zróżnicowane dania przygotowywane ze świeżych produktów, które są dodatkowo podzielone na kategorie. W rezultacie klienci bardzo szybko mogą znaleźć propozycje daniowe dla kobiet w ciąży, karmiących matek, osób nietolerujących laktozy i glutenu, osób odchudzających się czy też intensywnie trenujących. Każdy może zamówić pojedyncze danie lub też zestaw pięciu posiłków na cały dzień, a proces zamawiania jest niezwykle wygodny. Wystarczy zainstalować aplikację Fitchoice na urządzeniu mobilnym i się zarejestrować, aby móc przeglądać kartę dań. Każda potrawa jest opatrzona zdjęciem oraz szczegółowymi informacjami. Można z nich dowiedzieć się nie tylko wszystkiego o składnikach czy kaloryczności dania, ale również o indeksie glikemicznym. Po wybraniu potraw można uiścić opłatę za pomocą bankowości online, a następnie dania zostaną dostarczane pod wskazany adres. Za ocenianie potraw w aplikacji oraz polecanie firmy znajomym można w tym wypadku otrzymać punkty, które można w przyszłości wykorzystać do opłacania zamówień.

U Hrabiego

Catering dietetyczny U Hrabiego oferuje ponad dwadzieścia dań dziennie do wyboru, a przy okazji klient ma szansę dostosować wszystkie składniki do własnych upodobań. To niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które powoduje, że zamawiający otrzymuje dokładnie to, czego chce, a ani gram jedzenia nie ląduje w koszu na śmieci. Firma korzysta ze starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych produktów, a klienci mogą wybrać różne rodzaje diety i ustalić kaloryczność każdej potrawy. Rozwiązanie te jest bardzo wygodne w przypadku osób, które znajdują się na dietach odchudzających, ponieważ pozwala im kontrolować ilości przyjmowanych dziennie kalorii. W ofercie znajdują się ciekawe propozycje dla osób intensywnie trenujących, osób chcących zgubić nadprogramowe kilogramy czy też osób unikających cukru, które nie mogą żyć bez słodyczy.

Goodie Foodie

Firma łącząca tradycję z nowoczesną wiedzą. Goodiefoodie.pl specjalizuje się w dostarczaniu zdrowych i dietetycznych posiłków zarówno w Warszawie, jak i innych miastach. Od momentu swojego powstania firma zyskała uznanie i zaufanie klientów dzięki starannie dobranym składnikom i niezwykle smacznym potrawom, które pozwalają zadbać o zdrowy tryb życia. Oferując szeroki wybór opcji żywieniowych, Goodie Foodie umożliwia dostosowanie menu do indywidualnych preferencji i potrzeb dietetycznych każdego klienta. Dbanie o jakość, świeżość oraz zrównoważony bilans składników sprawiają, że firma ta wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki wygodnej i przejrzystej stronie internetowej zamawianie posiłków staje się niezwykle łatwe, a dostarczenie ich prosto pod drzwi sprawia, że zdrowe odżywianie nigdy nie było bardziej wygodne – https://goodiefoodie.pl/ to nie tylko catering, ale styl życia, który promuje dobre nawyki żywieniowe i troskę o swoje zdrowie.