Nieruchomości były historycznie dobrym sposobem na budowanie kapitału, ale spowolnienie gospodarcze zmniejszyło wartość domów.

Potencjalni nabywcy odkryli również, że instytucje pożyczkowe są mniej skłonne do udzielenia kredytu bez co najmniej 20% zaliczki. To sprawia, że ​​zakup nieruchomości jest trudniejszy dla przeciętnego kupującego.Sąsiedztwo poza granicami nieruchomości ma ogromny wpływ na decyzje dotyczące nieruchomości. Ponieważ kupujący rozważają nie tylko dom, ale potencjalny dom, stan pobliskich nieruchomości i usługi dostępne w pobliżu mają wpływ na ogólną atrakcyjność każdej nieruchomości. Chociaż sprzedawca ma niewielką kontrolę nad tymi czynnikami, musi rozpoznać ich wpływ.Kupując dom, należy zawsze starać się upewnić, że nie wykonano żadnej pracy bez pozwolenia. Rzeczy takie jak dodatkowy pokój lub aktualizacja kuchni wymagają pozwolenia, a jeśli go nie było, możesz być stroną, która musi to naprawić, jeśli nie jest.Zrób wiele informacji na temat okolicy, w której rozważasz zakup, zanim dokonasz zakupu nowego domu. Spójrz na wskaźnik przestępczości, system szkolny i stowarzyszenie właścicieli domów. Kupujesz się do tej społeczności i decydowanie, że nie pasujesz później, może być stresujące i kosztowne.Kupując dom, nie wkładaj wszystkich oszczędności na zaliczkę. Powinieneś zostawić część swoich oszczędności na wypadek sytuacji awaryjnej. Jak znaleźć najlepszą możliwą ofertę na nowy dom?

Nie powinieneś się dziwić, jeśli coś się zepsuje w Twoim nowym domu i potrzebujesz funduszy, aby to naprawić.Jeśli chcesz zająć się inwestycjami w nieruchomości, niezbędne jest nawiązywanie kontaktów z innymi inwestorami.

Networking może dostarczyć cennych informacji o lokalnym rynku, kosztach inwestycji i dostępnych możliwościach. Ci inwestorzy, którzy działają w branży od dłuższego czasu, mogą zaoferować porady, które mogą przynieść lub zaoszczędzić tysiące.Brokerzy rabatów mogą być czymś do rozważenia, jeśli masz czas na wykonanie pracy nóg przy zakupie domu. Są znacznie tańsze niż tradycyjny broker, ale wykonują dla Ciebie znacznie mniej pracy. Będziesz odpowiedzialny za umawianie spotkań w celu obejrzenia domów i spisanie własnej umowy sprzedaży. Zaoszczędzisz pieniądze, ale będziesz pracować ciężej.Jeśli chcesz kupić nieruchomość, ale nie masz zaoszczędzonej dużej zaliczki, powinieneś porozmawiać z pośrednikiem hipotecznym o innych programach, które nie wymagają dużych nakładów z góry. Istnieje wiele programów, które pozwalają odłożyć nawet trzy procent.Kupując nieruchomość, zawsze miej rezerwę gotówkową na nieoczekiwane wydatki. Kupujący zazwyczaj oczekują, że koszty zamknięcia będą składały się tylko z punktów wpłaconych do banku, podatków od nieruchomości i oczywiście zaliczki. Większość kosztów zamknięcia czasu zawiera dodatkowe elementy, takie jak obligacje na poprawę, podatki szkolne i inne rzeczy, które odnoszą się bezpośrednio do tego konkretnego obszaru.Zbadaj swoje możliwości finansowe, rozmawiając z wieloma urzędnikami ds. Pożyczek i inwestorami. Obecnie dostępnych jest wiele różnych rodzajów kredytów mieszkaniowych i nie chcesz dać się wciągnąć w umowę, która jest nieetyczna. Poproś kilka różnych osób, aby przyjrzały się Twoim dokumentom, ponieważ świeże spojrzenie może być pomocne w zauważeniu nieuczciwych praktyk.Chociaż zakup mieszkania jest obecnie trudniejszy dla przeciętnego potencjalnego nabywcy domu, obecny rynek stwarza możliwości dla inwestorów. Jeśli ktoś jest w stanie kupić dom wymagający drobnych napraw i prac kosmetycznych po niskiej cenie, istnieje możliwość odsprzedania domu po wyższej cenie po wykonaniu prac i ożywieniu rynku.