W Wielkiej Brytanii bycie księgowym nie jest takie trudne jak w Polsce. W naszym kraju zatrudnia się księgowego po to żeby znalazł lukę w prawie, która pozwoli nam na odliczanie podatków. Tak to działa, dlatego państwo ma problemy z pieniędzmi, które uciekają bezpowrotnie.

W UK sytuacja jest inna, ponieważ tam, jeśli mamy małą firmę to nie mamy zbyt dużych opłat. Chyba, że naprawdę zarabiamy powyżej 150 tysięcy funtów na rok. Jeśli mamy taką gotówkę to też się opłatami nie przejmujemy, bo nas na to stać. W innych przypadkach te opłaty są znikome, dlatego tak wiele osób woli porzucić rodzinny dom i wyjechać do Wielkiej Brytanii. Wiedzą, że nam może zrobić wszystko łatwej. W Londynie możemy liczyć na pomoc polskiego księgowego, który działa tam od lat. To jest firma, która działa bardzo prężnie i od lat obsługuje mniejszych jak i większych klientów. Dobrze, że można na takie osoby liczyć, bo bez nich przeprowadzenie wszystkich formalności w kraju, do którego dopiero przyjechaliśmy nie jest wcale takie łatwe. Nie ma tego dużo, ale trzeba dokładnie wszystko wypełnić. Jeśli tego nie zrobimy to urząd będzie nas wyzwał na poprawkę, a wtedy będzie jeszcze gorzej, bo będziemy musieli się porozumieć z urzędnikiem.

Kto może nam pomóc?
Musimy przejrzeć oferty księgowych w UK, a wtedy wybierzemy tę, która jest najlepsza. Jeśli nie musimy się spieszyć to można powoli czytać opinie, powoli analizować albo nawet zadzwonić żeby dowiedzieć się, na jaki zakres usług możemy liczyć. Te osoby, które spieszą się, bo już teraz muszą się rozliczać albo wypełniać wiele dokumentów mogą skorzystać z pomocy firmy księgowy Londyn. Oni znają się na prawie, jakie obowiązuje w UK i na pewno nam pomogą. Polacy znają się na księgowości bardzo dobrze, dlatego jeśli zaufamy takiej firmie to na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Do wyboru mamy wiele usług księgowych, jakie oferują. Odwiedzając ich stronę albo dzwoniąc do nich wszystkiego możemy się dowiedzieć i będziemy przekonani, że to jest właśnie ta firma.